Vasárnap délután a DVTK is elkezdi

január 13. | Magyar Online
Miskolc - Már csak egyet kell aludni és a DVTK NB I-es labdarúgócsapata is megkezdi a közös felkészülést. Tovább...

Challenger-döntővel hangolódott Ausztráliára Fucsovics Márton A magyar teniszezőnek az adogatásán kell még dolgoznia. Ellepik a kézi-Eb-t az NB I-es játékosok Tizennégy NB I-es légiós szerepel a Horvátországban zajló férfi kézilabda Európa-bajnokságon. Kézilabda: Ljubomir Vranjes a végletekig kivárt, mielőtt kijelölte a végleges Eb-csapatot Ketten maradtak ki az utazók közül a szűk keretből. A Bayern München nyerte a rangadót A vendég bajorok a spanyol Javi Martínez találatával jutottak vezetéshez a 32. percben. Új időszámítás indul Nagy Lászlóék nélkül Új edzővel és megfiatalított csapattal vesz részt a horvátországi Európa-bajnokságon a magyar férfi kézilabda-válogatott. Piros Zsombor, a trükkös kezű varázsló A tenisz mellett a bűvészkedés Piros Zsombor hobbija, és megmutatta, mit is tud. A Real Madrid kerete a Villarreal ellen A Real Madrid a Villarrealt fogadja a 19. fordulóban Sat, 01/13/2018 - 09:45 Tökéletes szabadrúgásgóllal zárta le a rangadót a Bayern München Négygólos mérkőzéssel tért vissza téli szünetről a Bundesliga. Válogatott játékost tesztel a Ferencváros A francia Foot Mercato értesülései szerint a listavezető Ferencváros labdarúgócsapatánál szerepel próbajátékon Janis Ikaunieks. Szoboszlai Dominik csapata tizenhárom gólt szerzett egyetlen meccsen Barátságos mérkőzésen a magyar labdarúgó is betalált.